2026 Ozark 76×10 3k Utility trailer #0717
Ozark Trailer MFG & Sales
Utility Trailer
$2,025Price
Quick Specs
| Location: | Ozark |
| Stock Number: | 0717 |
| Trailer Type: | Utility Trailer |
| Length x Width: | 10' 120" x 6' 72" |
| Axles: | 3 |
| GVWR: | 3000 lbs |
Dimensions & Capacity
| Axles: | 3 |
| GVWR: | 3000 lbs |
| Length: | 10' 120" |
| Width: | 6' 72" |
Additional Information
| Stock Number: | 0717 |
| Year: | 2026 |
| Make: | Ozark |