Rental: Ozark 76×16 7K Utility
Unit details
Rental Rates: Daily: $85 Plus Tax Weekly: $455 Plus Tax Weekend: $130 Plus Tax Select Quantity of Days Above and “Continue” You will then be able to choose which days you would like to rent this unit for up to 90 days in advance. You may also Call our Store and reserve this unit for the Cash Rental Rate listed above. Straight Deck Square Tube Top Rail Spare Mount 2 5/16″ Coupler Top Wind Jack 7-Way Trailer Plug 4′ Ramps with Storage What you’ll need: DL, card kept on file, and copy of Insurance
Ozark Trailer MFG & Sales Harrison Arkansas
Utility Trailer
$88.40Price
Quick Specs
| Location: | Harrison Arkansas |
| Trailer Type: | Utility Trailer |
| Length x Width: | 16' 192" x 6' 72" |
| Axles: | 2 |
| GVWR: | 7000 lbs |
| Condition: | New |
Dimensions & Capacity
| Axles: | 2 |
| GVWR: | 7000 lbs |
| Length: | 16' 192" |
| Width: | 6' 72" |