2026 Ozark 32′ GN single row model m848 – #000889
Ozark Trailer MFG & Sales Harrison Arkansas
Bale Trailer
$5,400Cash Price
Quick Specs
| Location: | Harrison Arkansas |
| Stock Number: | 000889 |
| Trailer Type: | Bale Trailer |
| Color: | Black |
| Length x Width: | 32' 384" x 0' |
| GVWR: | 14000 lbs |
| Condition: | New |
Dimensions & Capacity
| GVWR: | 14000 lbs |
| GAWR: | 7000 lbs |
| Length: | 32' 384" |
| Width: | 0' |
Additional Information
| VIN: | 3WIW3YK21TC000889 |
| Stock Number: | 000889 |
| Year: | 2026 |
| Make: | Ozark |
| Model: | 32' gn single row model m848 |
Muliple trailer financing options
Recently Viewed Trailers
Price:$88.40
Financing from $2 / mo.
Instant • No credit impact
Financing Details
Monthly payment calculated based upon a 72 month loan, at 11.99% APR, and $88 total amount financed. Excludes tax, title, license, and doc fees. Not all buyers or vehicles will qualify. Minimum $0 monthly pmt required. Terms subject to change without notice.Price:$88.40
Financing from $2 / mo.
Instant • No credit impact
Financing Details
Monthly payment calculated based upon a 72 month loan, at 11.99% APR, and $88 total amount financed. Excludes tax, title, license, and doc fees. Not all buyers or vehicles will qualify. Minimum $0 monthly pmt required. Terms subject to change without notice.Price:$3,450
Financing from $67 / mo.
Instant • No credit impact