Rental: 82×20 10K Equipment
Unit details
Rental Rates: Daily: $100 Plus Tax Weekly: $525 Plus Tax Weekend: $150 Plus Tax Select Quantity of Days Above and “Continue” You will then be able to choose which days you would like to rent this unit for up to 90 days in advance. You may also Call our Store and reserve this unit for the Cash Rental Rate listed above. 2 5/16″ Coupler Drop Leg Jack x1 5200 lb Brake Axle x1 5200 lb Idler Axle 2′ Dovetail with 4′ Ramps with Storage What you’ll need: DL, card kept on file, and copy of Insurance
Ozark Trailer MFG & Sales Harrison Arkansas
Equipment Trailer
$104Price
Quick Specs
| Location: | Harrison Arkansas |
| Trailer Type: | Equipment Trailer |
| Length x Width: | 20' 240" x 6' 72" |
| Axles: | 3 |
| GVWR: | 10000 lbs |
| Condition: | New |
Dimensions & Capacity
| Axles: | 3 |
| GVWR: | 10000 lbs |
| Length: | 20' 240" |
| Width: | 6' 72" |