Rental: 82×14 (3′ Sides) 14K Dump
Ozark Trailer MFG & Sales Harrison Arkansas
Dump Trailer
$103Price
Quick Specs
| Location: | Harrison Arkansas |
| Trailer Type: | Dump Trailer |
| Length x Width: | 14' 168" x 6' 72" |
| Axles: | 2 |
| GVWR: | 14000 lbs |
| Condition: | New |
Dimensions & Capacity
| Axles: | 2 |
| GVWR: | 14000 lbs |
| Length: | 14' 168" |
| Width: | 6' 72" |