Rental: 2021 Iron Bull 5×10 7K Dump Trailer
Unit details
Rental Rates: Daily: $85 Plus Tax Weekly: $455 Plus Tax Weekend: $130 Plus Tax Select Quantity of Days above and “Continue” You will then be able to choose which days you would like to rent this unit for up to 90 days in advance. You may also Call our Store and reserve this unit for the Cash Rental Rate listed above. Features Include: Equipment Ramps Tarp Kit x2 3,500 lb Brake Axles Adjustable 2 5/16″ Coupler
Ozark Trailer MFG & Sales Harrison Arkansas
Dump Trailer
$88.40Price
Quick Specs
| Location: | Harrison Arkansas |
| Trailer Type: | Dump Trailer |
| Length x Width: | 10' 120" x 5' 60" |
| Axles: | 2 |
| GVWR: | 7000 lbs |
| Condition: | New |
Dimensions & Capacity
| Axles: | 2 |
| GVWR: | 7000 lbs |
| Length: | 10' 120" |
| Width: | 5' 60" |