2026 Ozark 7x16x2 18k GN Dump #6779
Ozark Trailer MFG & Sales Harrison Arkansas
Dump Trailer
$12,535Cash Price
Quick Specs
| Location: | Harrison Arkansas |
| VIN: | #6779 |
| Trailer Type: | Dump Trailer |
| Color: | Black |
| Axles: | 2 |
| GVWR: | 18000 lbs |
| Payload: | 13150 lbs |
| Condition: | New |
Dimensions & Capacity
| Axles: | 2 |
| GVWR: | 18000 lbs |
| Empty Weight: | 4850 lbs |
| Payload: | 13150 lbs |
Additional Information
| VIN: | #6779 |
| Year: | 2026 |
| Make: | Ozark |
| Model: | 7x16x2 18k gn dump |