2026 Ozark 7x16x2 16k bp dump – #006819
Harrison Arkansas
Dump Trailer
$9,845Cash Price
Quick Specs
| Location: | Harrison Arkansas |
| Stock Number: | 006819 |
| Trailer Type: | Dump Trailer |
| Color: | Black |
| Length x Width: | 0" x 0" |
| Axles: | 2 |
| GVWR: | 16000 lbs |
| Condition: | New |
Dimensions & Capacity
| Axles: | 2 |
| GVWR: | 16000 lbs |
| GAWR: | 8000 lbs |
| Length: | 0" |
| Width: | 0" |
Additional Information
| VIN: | 7JBBD1629TB006819 |
| Stock Number: | 006819 |
| Year: | 2026 |
| Make: | Ozark |
| Model: | 7x16x2 16k bp dump |