2026 Ozark 7x16IT Gray Cargo #3921
Cargo/Enclosed
$7,225Price
Quick Specs
| Location: | Ozark |
| Stock Number: | 3921 |
| Trailer Type: | Cargo/Enclosed |
| Color: | Gray |
| Length x Width: | 16' 192" x 7' 84" |
| GVWR: | 7000 lbs |
Dimensions & Capacity
| GVWR: | 7000 lbs |
| Length: | 16' 192" |
| Width: | 7' 84" |
Additional Information
| Stock Number: | 3921 |
| Year: | 2026 |
| Make: | Ozark |