2026 Ozark 7x14x3 16k BP Dump #6742
Ozark Trailer MFG & Sales
Dump Trailer
$9,500Price
Quick Specs
| Location: | Ozark |
| Stock Number: | 6742 |
| Trailer Type: | Dump Trailer |
| Length x Width: | 14' 168" x 7' 84" |
| GVWR: | 16000 lbs |
Dimensions & Capacity
| GVWR: | 16000 lbs |
| Length: | 14' 168" |
| Width: | 7' 84" |
Additional Information
| Stock Number: | 6742 |
| Year: | 2026 |
| Make: | Ozark |