2026 Ozark 7x14x3 16k BP Dump – #006817
Harrison Arkansas
Dump Trailer
$9,595Cash Price
Quick Specs
| Location: | Harrison Arkansas |
| Stock Number: | 006817 |
| Trailer Type: | Dump Trailer |
| Color: | Black |
| Length x Width: | 0" x 0' |
| Axles: | 2 |
| GVWR: | 16000 lbs |
| Condition: | New |
Dimensions & Capacity
| Axles: | 2 |
| GVWR: | 16000 lbs |
| GAWR: | 8000 lbs |
| Length: | 0" |
| Width: | 0' |
Additional Information
| VIN: | 7JBBD1421TB006817 |
| Stock Number: | 006817 |
| Year: | 2026 |
| Make: | Ozark |
| Model: | 7x14x3 16k bp dump |