2026 Ozark 7x12x3 14k BP Dump #6626
Ozark Trailer MFG & Sales
Dump Trailer
$8,200Price
Quick Specs
| Location: | Ozark |
| Stock Number: | 6626 |
| Trailer Type: | Dump Trailer |
| Length x Width: | 12' 144" x 7' 84" |
| GVWR: | 14000 lbs |
Dimensions & Capacity
| GVWR: | 14000 lbs |
| Length: | 12' 144" |
| Width: | 7' 84" |
Additional Information
| Stock Number: | 6626 |
| Year: | 2026 |
| Make: | Ozark |