2026 Ozark 76 x 10 3k Utility – #000731
Harrison Arkansas
Utility Trailer
$2,025Cash Price
Quick Specs
| Location: | Harrison Arkansas |
| Stock Number: | 000731 |
| Trailer Type: | Utility Trailer |
| Color: | Gray |
| Length x Width: | 10' 120" x 6' 76" |
| Axles: | 1 |
| GVWR: | 2330 lbs |
| Condition: | New |
Dimensions & Capacity
| Axles: | 1 |
| GVWR: | 2330 lbs |
| GAWR: | 3500 lbs |
| Length: | 10' 120" |
| Width: | 6' 76" |
Additional Information
| VIN: | 7TXZUBC11TA000731 |
| Stock Number: | 000731 |
| Year: | 2026 |
| Make: | Ozark |
| Model: | 76x10 3k Utility |