2026 Cynergy 6 x 12TA Advanced – #015267
Harrison Arkansas
Cargo/Enclosed
$4,965Cash Price
Quick Specs
| Location: | Harrison Arkansas |
| Stock Number: | 015267 |
| Trailer Type: | Cargo/Enclosed |
| Color: | Charcoal |
| Length x Width: | 12' 144" x 6' 80" |
| Axles: | 2 |
| GVWR: | 7000 lbs |
| Condition: | New |
Dimensions & Capacity
| Axles: | 2 |
| GVWR: | 7000 lbs |
| GAWR: | 3500 lbs |
| Length: | 12' 144" |
| Width: | 6' 80" |
Additional Information
| VIN: | 7NHBE1225TA015267 |
| Stock Number: | 015267 |
| Year: | 2026 |
| Make: | Ozark |
| Model: | 6x12TA Advanced |