2018 Ozark Used 82×20 14k Equipment trailer #7193
Ozark Trailer MFG & Sales
Equipment Trailer
$4,680Price
Quick Specs
| Location: | Ozark |
| Stock Number: | 7193 |
| Trailer Type: | Equipment Trailer |
| Length x Width: | 20' 240" x 6' 72" |
| Axles: | 2 |
| GVWR: | 14000 lbs |
| Condition: | Used |
Dimensions & Capacity
| Axles: | 2 |
| GVWR: | 14000 lbs |
| Length: | 20' 240" |
| Width: | 6' 72" |
Additional Information
| Stock Number: | 7193 |
| Year: | 2018 |
| Make: | Ozark |