2017 Highline 76 x 12 3k Utility – #8650
Ozark Trailer MFG & Sales Harrison Arkansas
Utility Trailer
$1,400Cash Price
Quick Specs
| Location: | Harrison Arkansas |
| Stock Number: | 8650 |
| Trailer Type: | Utility Trailer |
| Color: | Black |
| Length x Width: | 12' 144" x 6.33' 76" |
| GVWR: | 3000 lbs |
| Condition: | Used |
Dimensions & Capacity
| GVWR: | 3000 lbs |
| GAWR: | 3500 lbs |
| Length: | 12' 144" |
| Width: | 6.33' 76" |
Additional Information
| VIN: | 139801218HS368650 |
| Stock Number: | 8650 |
| Year: | 2017 |
| Make: | Other |
| Model: | Highline |