2015 Used Big Tex 8.5x 20 14k Deckover #1116
Flat Bed Deckovers
$6,900Price
Quick Specs
| Location: | Ozark |
| Stock Number: | 1116 |
| Trailer Type: | Flat Bed Deckovers |
| Length x Width: | 20' 240" x 8' 96" |
| Axles: | 2 |
| GVWR: | 14000 lbs |
| Condition: | Used |
Dimensions & Capacity
| Axles: | 2 |
| GVWR: | 14000 lbs |
| Length: | 20' 240" |
| Width: | 8' 96" |
Additional Information
| Stock Number: | 1116 |
| Year: | 2015 |
| Make: | Used |