1997 STAM 102×26 22k Deckover #0731
Ozark Trailer MFG & Sales
Flat Bed Deckovers
$5,950Price
Quick Specs
| Location: | Ozark |
| Stock Number: | 0731 |
| Trailer Type: | Flat Bed Deckovers |
| Length x Width: | 26' 312" x 8' 96" |
| Axles: | 2 |
| GVWR: | 22000 lbs |
Dimensions & Capacity
| Axles: | 2 |
| GVWR: | 22000 lbs |
| Length: | 26' 312" |
| Width: | 8' 96" |
Additional Information
| Stock Number: | 0731 |
| Year: | 1997 |
| Make: | STAM |