Rental: Ozark 76×16 7K Utility
Quick Specs
| Location: | Harrison Arkansas |
| Trailer Type: | Utility Trailer |
| Length x Width: | 16' 192" x 6' 72" |
| Axles: | 2 |
| GVWR: | 7000 lbs |
| Condition: | New |
Dimensions & Capacity
| Axles: | 2 |
| GVWR: | 7000 lbs |
| Length: | 16' 192" |
| Width: | 6' 72" |





