Rental: Ozark 76×12 3K Utility
Quick Specs
| Location: | Harrison Arkansas |
| Trailer Type: | Utility Trailer |
| Length x Width: | 12' 144" x 6' 72" |
| Axles: | 4 |
| GVWR: | 3000 lbs |
| Condition: | New |
Dimensions & Capacity
| Axles: | 4 |
| GVWR: | 3000 lbs |
| Length: | 12' 144" |
| Width: | 6' 72" |





