Rental: 82×20 10K Equipment
Quick Specs
| Location: | Harrison Arkansas |
| Trailer Type: | Equipment Trailer |
| Length x Width: | 20' 240" x 6' 72" |
| Axles: | 3 |
| GVWR: | 10000 lbs |
| Condition: | New |
Dimensions & Capacity
| Axles: | 3 |
| GVWR: | 10000 lbs |
| Length: | 20' 240" |
| Width: | 6' 72" |




