2026 Ozark 7x16x3 20k GN Dump #6767
Ozark Trailer MFG & Sales
Dump Trailer
$13,000Price
Quick Specs
| Location: | Ozark |
| Stock Number: | 6767 |
| Trailer Type: | Dump Trailer |
| Length x Width: | 16' 192" x 7' 84" |
| GVWR: | 20000 lbs |
Dimensions & Capacity
| GVWR: | 20000 lbs |
| Length: | 16' 192" |
| Width: | 7' 84" |
Additional Information
| Stock Number: | 6767 |
| Year: | 2026 |
| Make: | Ozark |
Muliple trailer financing options
Recently Viewed Trailers
Price:$11,200
Financing from $219 / mo.
Instant • No credit impact