2026 Ozark 7x16IT Gray Cargo #3921
Ozark Trailer MFG & Sales Harrison Arkansas
Cargo/Enclosed
$6,281Price
Quick Specs
| Location: | Harrison Arkansas |
| Stock Number: | 3921 |
| Trailer Type: | Cargo/Enclosed |
| Color: | Gray |
| Length x Width: | 16' 192" x 7' 84" |
| Axles: | 2 |
| GVWR: | 7000 lbs |
| Condition: | New |
Dimensions & Capacity
| Axles: | 2 |
| GVWR: | 7000 lbs |
| Length: | 16' 192" |
| Width: | 7' 84" |
Additional Information
| Stock Number: | 3921 |
| Year: | 2026 |