(Rental) 1996 Used WW 5×8 3k Cargo #9601
Ozark Trailer MFG & Sales Harrison Arkansas
Cargo/Enclosed
$1,895Price
Quick Specs
| Location: | Harrison Arkansas |
| Stock Number: | 9601 |
| Trailer Type: | Cargo/Enclosed |
| Color: | Tan |
| Length x Width: | 8' 96" x 5' 60" |
| Axles: | 1 |
| GVWR: | 3000 lbs |
| Condition: | Used |
Dimensions & Capacity
| Axles: | 1 |
| GVWR: | 3000 lbs |
| Length: | 8' 96" |
| Width: | 5' 60" |
Additional Information
| Stock Number: | 9601 |