2026 Ozark 14×4 HYD Bale Wagon #5943
Hay Haulers
$9,600Price
Quick Specs
| Location: | Ozark |
| Stock Number: | 5943 |
| Trailer Type: | Hay Haulers |
| Length x Width: | 14' 168" x 4' 48" |
Dimensions & Capacity
| Length: | 14' 168" |
| Width: | 4' 48" |
Additional Information
| Stock Number: | 5943 |
| Year: | 2026 |
| Make: | Ozark |