2026 Ozark 7x14x2 14k BP Dump – #006816,6815
Ozark Trailer MFG & Sales Harrison Arkansas
Dump Trailer
$8,350Cash Price
Quick Specs
| Location: | Harrison Arkansas |
| Stock Number: | 006816,6815 |
| Trailer Type: | Dump Trailer |
| Color: | Black |
| Length x Width: | 0" x 8' 102" |
| GVWR: | 14000 lbs |
| Condition: | New |
Dimensions & Capacity
| GVWR: | 14000 lbs |
| GAWR: | 7000 lbs |
| Length: | 0" |
| Width: | 8' 102" |
Additional Information
| VIN: | 7JBG2EBD0TB006816 |
| Stock Number: | 006816,6815 |
| Year: | 2026 |
| Make: | Ozark |
| Model: | 7x14x2 14k bp dump |