2026 Ozark 76 x 12 3k utility – #000749
Ozark Trailer MFG & Sales Harrison Arkansas
Utility Trailer
$2,100Cash Price
Quick Specs
| Location: | Harrison Arkansas |
| Stock Number: | 000749 |
| Trailer Type: | Utility Trailer |
| Color: | Gray |
| Length x Width: | 12' 144" x 6' 76" |
| Axles: | 1 |
| GVWR: | 2990 lbs |
| Condition: | New |
Dimensions & Capacity
| Axles: | 1 |
| GVWR: | 2990 lbs |
| GAWR: | 3500 lbs |
| Length: | 12' 144" |
| Width: | 6' 76" |
Options
| Coupler Size: | 2" |
Additional Information
| VIN: | 7TXZUBD10TA000749 |
| Stock Number: | 000749 |
| Year: | 2026 |
| Make: | Ozark |
| Model: | 76x12 3k Utility |