2026 Ozark 76×12 3k Utility Trailer #0460
Ozark Trailer MFG & Sales
Utility Trailer
$2,100Price
Quick Specs
| Location: | Ozark |
| Stock Number: | 0460 |
| Trailer Type: | Utility Trailer |
| Length x Width: | 12' 144" x 6' 72" |
| Axles: | 3 |
| GVWR: | 3000 lbs |
Dimensions & Capacity
| Axles: | 3 |
| GVWR: | 3000 lbs |
| Length: | 12' 144" |
| Width: | 6' 72" |
Additional Information
| Stock Number: | 0460 |
| Year: | 2026 |
| Make: | Ozark |