2020 Ozark 82×16 10k Utility #7308
Ozark Trailer MFG & Sales
Utility Trailer
$2,000Price
Quick Specs
| Location: | Ozark |
| Stock Number: | 7308 |
| Trailer Type: | Utility Trailer |
| Length x Width: | 16' 192" x 6' 72" |
| GVWR: | 10000 lbs |
| Condition: | Used |
Dimensions & Capacity
| GVWR: | 10000 lbs |
| Length: | 16' 192" |
| Width: | 6' 72" |
Additional Information
| Stock Number: | 7308 |
| Year: | 2020 |
| Make: | Ozark |